Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Çok Basit Hem Karlıdikkat: internet Sitemiz farklı kuruluşların kiralık otomobillerini yayınlamak amacıyla hizmete girmiştir.
Sitemizde yalnızca 12 adet firma /şahıs ile çalışma yaparız.
Sitemizin bütün SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık müşteri sayımız 25-30K aralığında seyretmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek fazla Basit!
Çalışma Şartlarımız
öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize kaliteli hizmet götürmek hem de sayfamızın kalitesini korumak amacıyla her otomobili sayfamızda sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve lüks otomobilleri yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otomobilinizi kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir kazadan sitemiz mesul olmayacaktır.
Otomobilinizin sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Otomobilinizi sitemizde yayınlamak için öncelikle size uyan bir planı seçiyorsunuz.
2- vasıtanızın büyük çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail atıyorsunuz.
3-vasıtanızın resimleri tasarımcımız tarafından düzenlenip sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sayfamıza yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üstüne şirket adı ile telefon numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üstünde ki rezervasyon formu aracılığıyla aracınızı rezerve ziyaret edin ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira bedelini tahsil izmir oto kiralama etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden burada tahsil edersiniz. Bu zamanda sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sitemize yollayacağınız otomobil imajı ve detayları ile ilgili bütün mesuliyet size aittir.
9-Sayfamız yalnızca otomobil sahibi ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} siteye eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı yollayınız.
12.Vasıtanızı sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *